Kalkulator wynagrodzeń (kalkulator płac)

Kalkulator wynagrodzeń (kalkulator płac) pozwoli Ci wyliczyć wartość pensji brutto lub netto. Dostępnych jest kilka możliwych form współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, firma-firma, mieszana. W szybki sposób dowiesz się ile wynosi Twoja pensja netto. Dodatkowo, poinformuje Cię o całkowitym koszcie pracodawcy oraz wszystkich składkach (łącznie z ich wartościami) jakie zostaną odprowadzone od twojej pensji.

Oblicz: Staż pracy, Liczba dni pracującychW kalkulatorze wynagrodzeń możesz porównywać różne formy zatrudnienia. Bez względu na to czy pracujesz na umowę o pracę, umowe zlecenie, umowę o dzieło czy umowę firma – firma – łatwo poznasz kwotę netto swojego wynagrodzenia.

Obliczając kwotę netto możesz poznać także wszystkie informacje na temat tego ile Twoje zatrudnienie kosztuje pracodawcę. Jest to bardzo ważna informacja gdyż bardzo często pracownicy nie zdają sobie sprawy z tego jakie koszty muszą ponieść pracodawcy podczas zatrudniania pracowników. A są to dosyć pokaźne sumy. Nie jedna osoba zdziwi się jak zobaczy jak wiele kosztuje zatrudnienie pracowników.

Obliczanie kwoty netto / brutto z wynagrodzenia może przydać się w wielu sytuacjach. Szczególnie wtedy jak chcesz zmienić pracę i ustalasz z nowym pracodawcą warunki umowy. Często podczas tego typu rozmów porównuje się kwoty brutto wynagrodzenia i o nich rozmia. Z naszym kalkulatorem szybko dowiesz się ile możesz zarabiać w nowej pracy.