Kalkulator pozwala sprawdzić poprawność numeru PESEL

Sprawdź poprawność: NIP, REGON, NRB (numer rachunku bankowego)

Zdarza się, że podpisując z kimś umowę, posługujemy się numerem PESEL. Kupujący/ sprzedający podaje nam swoje dane, które służą do czynności prawnych. Nie zawsze mamy możliwość, by zajrzeć w dowód tej osoby, aby zweryfikować jej dane.

Istnieją kalkulatory umożliwiające nam weryfikację, czy dany numer PESEL istnieje naprawdę. Jego działanie nie jest skomplikowane. Wystarczy wpisać w wyznaczone miejsce numer, który chcemy zweryfikować. Kalkulator bardzo szybko przeprowadzi analizę i dosłownie po kilku sekundach otrzymujemy informację, czy dany numer jest poprawny, czy jest po prostu zmyślony.

Numer PESEL składa się z ciągu 11 cyfr, zaczynających się rokiem urodzenia, miesiącem i dniem. Cyfra 10 oznacza płeć danego osobnika. Każdy człowiek posiada swój niepowtarzalny numer, który go charakteryzuje.

Usługa jest w 100% bezpłatna. Nie musimy wysyłać żadnych SMS-ów, ani klikać w linki przekierowujące na inne strony. Z usługi możemy korzystać wielokrotnie, za każdym razem podając inny numer do sprawdzenia.